Binnaz Abla 3.0 (Android)

Binnaz Abla

3.0
Binnaz Abla
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türk kahvenizi içtikten sonra falınıza bakacak birileri yoksa Binnaz Abla size Android cihazlarınız sayesinde fal bakabilir.

Binnaz Abla, son zamanlarda gittikçe daha da popüler olmaya başlayan kahve falı uygulamalarından bir tanesi. Ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirebildiğiniz uygulama ile fal baktırmak ücretli fakat yeni gelenlere özel olarak ilk falınıza ücretsiz bakılıyor. Sonrasında ise baktırmak istediğiniz fallar için para ödemesi yapmanız gerekiyor.

Falcı Bacı ve Kaave Falı gibi popüler uygulamalara bir anda rakip olan Binnaz Abla, aslında televizyonlardan da tanıdığımız Binnaz Abla'nın kahve falı uygulaması. Tabiki gelecek olan tüm fallara kendisi yetişemeyeceği için uygulama içerisinde belirli sayıda güvenilir ve başarılı kahve falı yorumcuları bulunuyor. Uygulamanın güzel özelliklerinden bir tanesi ise kahve falı bakmasını istediğiniz yorumcuyu seçebiliyor olmanız. Böylece sizin için iyi olduğuna inandığınız yorumcuları seçerek falınızı sürekli onlara baktırabiliyorsunuz.

Kolay bir kullanım sunan Binnaz Abla uygulaması ile fal baktırmak için önce kahvenizi içmeli ve sonra kapatarak beklemelisiniz. Sonrasına hazır olan bardağınızın resimlerini çekerek Binnaz Abla uygulamasına göndermeniz gerkeiyor. Tekrar söylemekte fayfda görüyorum. Uygulama ile sadece baktıracağınız ilk fal ücretsiz olarak hediye ediliyor. Sonrasında baktıracağınız tüm fallar ücretli.

Binnaz Abla'nın son zamanlarda türeyen pek çok diğer kahve falı uygulamasından farkı ise kahve fallarının tamamen kişiye özel olarak ve en az 300 kelime şeklinde yazılması.

Uygulamanın bir diğer güzelliği ise kahve falınızın yorumunu ister yazılı, ister sesli, isterseniz de canlı chat ile öğrenebiliyor olmanız. Size özel yorumcular tarafından bakılacak olan kahve falları sayesinde hem merak ettiklerinizi öğrenmek hem de içinizdeki fal aşkını söndürmek isterseniz Binnaz Abla uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize hemen indirmelisiniz.

YORUMLAR