Bird Paradise 1.0.4 (Android)

Bird Paradise

Bird Paradise
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bird Paradise, Android mobil cihaz sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği eğlenceli ve heyecanlı bir eşleme oyunu.

Bird Paradise, üçlü eşleme oyunları kategorisine yeni bir solu getiren eğlenceli ve ücretsiz bir Android bulmaca oyunu.

Diğer eşleme oyunlarının aksine bu oyunda elmas, şeker ya da balon yerine kuşları eşliyorsunuz. Popüler Angry Birds oyunundaki kuşlara benzeyen farklı renklerdeki kuşlardan aynı renkli olan en az 3 tanesini bir araya getirerek bölümleri geçmeye çalışacağını oyun sayesinde boş vakitlerinizi değerlendirebilir ya da can sıkkınlığınızı geçirebilirsiniz.

Toplam 100 bölümden oluşan oyunda belirli aralıklar ile yeni bölümler ekleniyor. Böylece oyunun heyecanı hiç bir zaman bitmiyor.

Oynadıkça daha da oynama isteği uyandıran ben bağımlılık yapan Bird Paradise, içerisindeki eğlenceli animasyonlar ve akıcı oyun yapısı sayesinde Android telefon ve tablet sahiplerini memnun ediyor.

Oynaması çok zor olmayan fakat yüksek puanlar alıp tüm bölümleri geçmek için hem şans hem de oldukça fazla yetenek gerektiren oyundaki amacınız en az 3 aynı renkteki kuşu yan yana getirerek eşlemek ve bu şekilde devam ederem tüm kuşları bitirip bölümü geçmek.

Oynaması tamamen ücretsiz olan oyunun içerisindeki mağazada satın alabileceğiniz eşyalar bulunuyor. Bu eşyaları kullanarak zorlandığınız bölümleri daha rahat geçebiliyorsunuz.

Eğer Candy Crush Saga ya da benzeri oyunlar oynamayı seviyorsanız, Bird Paradise'ı ücretsiz olarak Android mobil cihazlarınıza indirip mutlaka oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR