Bird Rescue

Bird Rescue
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bird Rescue, oyundaki amacınızın blokları yok ederek kuşları kurtarmak olduğu eğlenceli ve ücretsiz bir Android bulmaca uygulamasıdır.

Bird Rescue, keyif ve eğlenceli bir Android bulmaca oyunudur. Oyundaki amacınız ise, aynı renkli blokları yok ederek kuşları kurtarmak.

Kuşları kurtarmak için yapmanız gereken şey ise onları aşağı getirmek. Bunu yapabilmek için ise blokları kaldırmanız gerekiyor. Kulağa kolay gelmesine rağmen, oyun düşündüğünüz kadar kolay değildir. İlerledikçe zorlaşan bölümlerde oldukça zor anlar yaşayabilirsiniz. Oyuncuların yapması gereken şey, aynı renkli blokları eşleyerek yok etmek. Fakat bunu yaparken hamle sayınıza dikkat etmelisiniz. Ne kadar az hamle de kuşları kurtarabilirseniz bu sizin için o kadar iyidir.

Oynanışı oldukça rahat olan oyun, oynanış esnasında herhangi bir problem çıkarmamaktadır. Oynarken kendinizi kaptırarak saatlerce keyifli vakit geçirebileceğiniz Bird Rescue oyununun grafikleri de oldukça etkileyici. Fakat benzer türde daha iyi grafiklere sahip olan oyunlarda mevcut.

Uygulama marketi üzerinde yer alan oyunlardan farkı bulunmayan Bird Rescue, denenmeye değecek bir bulmaca oyunudur. Özellikle bulmaca oyunlarını seven oyuncular tarafından sevileceğini düşündüğüm Bird Rescue oyununu, Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek oynayabilirsiniz.