Birzzle Fever

Birzzle Fever
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Birzzle Fever, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Şu anda mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz pek çok farklı eşleme oyunu var ve sürekli olarak yenileri geliştiriliyor. Birzzle Fever de bunlardan bir tanesi.

Fruit Ninja, Jetpack Joyride gibi başarılı oyunların yapımcısı Halfbrick Studios tarafından geliştirilen oyun gerçekten eğlenceli ve bağımlılık yapıcı diyebilirim. Oyunu isterseniz arkadaşlarınıza karşı oynayabiliyor ve kendinizi gösterebiliyorsunuz.

Oyunda amacınız, üçlü eşleşme oyunlarında olduğu gibi üç ya da üçten fazla aynı türden kuşu bir araya getirerek patlatmak. Fakat bunun için stratejik davranmanız ve oyun boyunca taktiksel kararlar vermeniz gerekiyor.

Bunun dışında oyunda ilerledikçe boya bombaları, güçlendiriciler ve gizemli kutular gibi yeni eşyaların kilidini açtırabiliyorsunuz. Yine görevleri tamamladıkça yokedici kuş gücü gibi farklı güçlere de sahip olabiliyorsunuz.

Kendinize oyun boyunca yardımcı olması için bir süper kuş seçiyorsunuz ve seçtiğiniz kuşu level atlatarak geliştiriyorsunuz. Hepsinin kendine özgü bonusları olduğunu da göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Sevimli grafiklere sahip olan oyunun animasyonları, kolay arayüzü ve diğer bütün herşeyiyle başarılı bir oyun olduğunu söylemek mümkün. Siz de bu tarz oyunları seviyorsanız, bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR