Bisiklet İzmir

Bisiklet İzmir
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin akıllı bisiklet kiralama hizmeti hakkında detaylı bilgiye sahip olabileceğiniz bir uygulama.

Bisiklet İzmir uygulamasıyla, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin sunduğu bisiklet kiralama hizmeti BİSİM istasyonları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İzmir halkı için sunulan ve doğayı korumak adına oldukça yararlı bir hizmet olarak gördüğüm BİSİM hizmeti ile İzmir’in belirli noktalarına konulan istasyonlardan bisiklet kiralayabiliyorsunuz. Aldığınız bisikleti daha sonra herhangi bir istasyonda bırakma imkanı veren hizmet hakkında bilgi alabilmeniz için geliştirilen Bisiklet İzmir uygulaması ile pek çok bilgiye ulaşabiliyorsunuz.

İstasyonları harita üzerinde gösteren ve bisikletlerin kullanım durumları, istasyondaki bisiklet sayısını da uygulama aracılığıyla takip edebiliyorsunuz. İstasyonları yürüme mesafesine göre yakından uzağa, bisiklet sayısına ya da en çok istasyon sayısına göre de sıralamanız mümkün hale getirilmiş. İsme göre bisiklet istasyonu arama, istasyonları favori listesine ekleme ya da yol tarifi gibi işinize yarayabilecek tüm özellikleri bulunduran Bisiklet İzmir uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyip, hizmetten faydalanabilirsiniz.