Black and White Camera 1.13 (Android)

Black and White Camera

Black and White Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Siyah beyaz fotoğrafçılığa ilginiz varsa Black and White Camera ile monokrom renk seçeneklerini gerçek zamanda görüp en uygun çekimi yapmanız mümkün.

Siyah beyaz fotoğraf çekmek isteyenler için özel olarak hazırlanmış bu uygulama sadece renksiz fotoğraf çekmekle kalmayacaksınız, her biri ayrı bir estetiğe sahip olan 4 farklı monokrom ton seçeneğiyle de fotoğraflarınıza dönemsel bir ruh katmış olacaksınız. Eğer siz de retro fotoğrafçılığa meraklıysanız, aradığınız mat ve eski görünümü Black and White Camera ile bulacaksınız. Bununla da kalmayıp uygulamanın sahip olduğu filtreler sayesinde daha önce çekmiş olduğunuz fotoğraflara da o klasik görünümü verebilirsiniz.

Siyah beyaz fotoğraflarınıza sepya, kırmızı, yeşil ve mavi filtreler ekleyip kontrast ayarlarını mükemmelleştirmeniz de mümkün. Fotoğraf çekmeden önce test etmek isteyenlere gerçek zamanlı bir görünüm de veren Black and White Camera ile doğru efektle çekim yaptığınızdan emin olacaksınız. Çektiğiniz fotoğraflarınızı da Facebook üzerinden paylaşmanız mümkün. Ne var ki uygulamanın kullanım alanı bu dar çerçeve içerisinde etkili. Sunmuş olduğu hizmeti kaliteli bir şekilde aktarsa da bundan daha ötesine uzanan herhangi bir hizmet uygulama kapsamında değil.

YORUMLAR