Black Truck Racing

Black Truck Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Black Truck Racing reflekslerinizi test edebileceğiniz bir mobil beceri oyunudur

Black Truck Racing bir yarış oyunu ve beceri oyunu karışımı olan eğlenceli bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Black Truck Racing'de oyuncular Monster Truck - Canavar Kamyon türünde bir aracı yöneterek karşılarına çıkan çeşitli engelleri aşmaya ve bitiş çizgisini geçmeye çalışıyorlar. Oyunda hem doğru zamanlamayı yakalamanızi hem de karşınıza çıkan bulmacaları çözmeniz gerekiyor.

Black Truck Racing'de karşınıza kendiliğinden belli aralıklarla açılıp kapanan kapılar ve yel değirmenleri gibi engeller çıkıyor. Bu engelleri aşmak oyunun başında oldukça kolayken oyunda ilerledikçe zorluk seviyesi artıyor. Yel değirmenleri ve otomatik kapılar gibi engeller birleşerek çözülmesi güçleşen bulmacalar oluşturuyorlar. Bu bulmacaları aşmak için doğru bir plan yapmamız ve yolumuzu dikkatli bir şekilde takip etmemiz gerekiyor.

2 boyutlu grafiklere sahip olan Black Truck Racing genel olarak basit ve anlaşılır bir görünüme sahip. Oyunda 2 oyun modu bulunuyor. bu modlardan ilkinde normal bir oyun yapısı mevcut. Diğerinde ise gece yarışıyoruz ve farlarımız yardımıyla önümüzü görmeye çalışıyoruz.

YORUMLAR