BlackBerry Blend 1.2.0.34 (Android)

BlackBerry Blend

BlackBerry Blend
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BlackBerry Blend, Blackberry akıllı telefonunuzu tabletinize bağlayabileceğiniz bir uygulamadır.

BlackBerry Blend, BlackBerry marka akıllı telefonunuz ve Android tabletinizi birleştirmeye yarayan, verimliliğinizi artıracak bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Tamamen gerçek zamanlı tüm bildirimlerinize ulaşabileceğiniz bu uygulama sayesinde, hiçbir zorluk çıkmadan tabletinizden çalışmalarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Üstelik bunun için VPN kullanmanıza da gerek yok.

Akıllı telefon çağında her şey elimizin altında olsun isteriz. Bunun için de çeşitli uygulamalara ihtiyaç duyarız. Blackberry yeni çıkan PRIV modelinde ekstra bir uygulamaya ihtiyaç duymadan bunu bizlere sunmasıyla taktirimi kazandı diyebilirim. Kablo kullanmaya, bulut depolama hizmetlerine veya bilgileri bluetooth yoluyla cihazlar arasında aktarmaya gerek kalmadan Blend uygulaması sayesinde bunu kolaylıkla yapabiliyoruz. Anlık bildirimleri alarak iş ve kişisel mesajları okuyup yanıtlayabilmek oldukça kolay bir hale gelmiş. Ayrıca belgelerimize, takvime ve rehberimize de ulaşabiliyoruz.

Bu uygulamayı sadece BlackBerry ID ile açabileceğinizi şimdiden belirtmek isterim. Yani BlackBerry akıllı telefona ihtiyacımız olacak. Akıllı telefonunuzun destekleyip desteklemediğini merak ederseniz bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Eğer destekliyorsa Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR