BlackBerry Services 1.1.0.29142 (Android)

BlackBerry Services

BlackBerry Services
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BlackBerry Services, Android cihazınızın uygulama temellerini görebileceğiniz bir servistir.

BlackBerry Services, Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuzun temel uygulama bilgilerini görebileceğiniz bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Yüklediğiniz herhangi bir uygulamanın temel bilgilerini görerek, telefonunuzda kapladığı alan hakkında iyileştirilmiş güvenlik sağlayan bu hizmete gelin biraz daha yakından bakalım.

Android cihazların temelinde varolan uygulama yöneticisinin ne işe yaradığını eminim biliyorsunuzdur. Bunun sayesinde silme, datayı ve cache'leri temizleme işlemlerini kolaylıkla yapmak mümkün. BlackBerry'de bu işletim sistemini kullanarak çıkardığı PRIV modelinde kendine ait bir uygulama yöneticisi olsun istemiş.

Ne yaptığına değinecek olursak, BlackBerry Services herhangi bir öğenin daha istikrarlı bir şekilde çalışmasına olanak sağlıyor. Normalinden daha gelişmiş bir güvenlik ve iyileştirme sunan uygulama, aynı zamanda BlackBerry Productivity Suite içindeki bilgilerinizi yönetiyor. Kendi deyimleriyle buna; bilgilerinizi internetten alarak cihazınızı güncel tutan senkronizasyon mantığı da dahil.

BlackBerry cihazınızda bulunması gereken olmazsa olmaz uygulamalar arasında yer alan BlackBerry Services'i ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR