BlackBerry Tasks 1.1.0.4753 (Android)

BlackBerry Tasks

BlackBerry Tasks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BlackBerry Tasks, Android cihazınızda üretkenliğinizi artıracak başarılı bir uygulamadır.

BlackBerry Tasks, verimliliğinizi artırma amacıyla geliştirilmiş bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip bir BlackBerry telefondan rahatlıkla kullanabileceğiniz bu uygulamada, hayatını planlı bir şekilde yaşamak isteyenler için basit özellikler yer alıyor.

BlackBerry markasının Android dünyasına girişi oldukça hızlı oldu. Yayınladıkları resmi uygulamalarla kullanıcıların farklı işletim sisteminde de olsa BlackBerry deneyiminden uzak kalmamasını amaçlayan şirket, bu politikasıyla milyonlarca uygulama bulunan pazarda kendine yer edinmeyi başardı dersek yanılmış olmayız. BlackBerry Tasks'da bu resmi uygulamalardan biri ve temel özellikleriyle 'iş telefonu' misyonundan sıyrılmayarak üretkenliği maksimum seviyede tutmamıza olanak tanıyor.

Nasıl yaptığına gelince, öncelikle açılışta oldukça basit bir arayüzle karşılaşıyoruz. Hızlı bir şekilde görevler oluşturabiliyor ve bu görevleri listemizden kontrol edebiliyoruz. Bunların üzerinde değişiklikler yaparak hatırlayıcı eklemekte mümkün. Windows Live Hotmail, Microsoft Outlook ve Microsoft Exchange ActiveSync gibi hizmetlerle de senkronize bir şekilde çalışabiliyor. Tabi eklediğimiz görevleri anlık olarak bildirimlerle alabiliyoruz.

Eğer bir BlackBerry kullanıcısı iseniz bu uygulamayı ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR