Blink!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    927

  • ÜRETİCİ

    Luxand

Blink! uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizden kendini yok eden mesajlar gönderebilirsiniz.

Blink! uygulaması Android akıllı telefon ve tablet sahiplerinin gizli mesajlaşma özelliklerinden faydalanmak için kullanabilecekleri ücretsiz bir araç. Uygulamanın en dikkat çeken yanı gönderdiğiniz mesajların sizin belirlediğiniz sürenin sonunda tamamen yok olması ve bir daha kimse tarafından erişilememesi. Böylece hem arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilir, dedikodu yapabilir veya yaratıcılığınızı konuşturarak uygulamanın mesajları yok etme özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Çok kolay bir kullanıma sahip olan ve diğer mobil platformlarda da yer alan uygulama, aynı zamanda ücretsiz olarak sunuluyor. Dolayısıyla kullanırken herhangi bir şekilde zorluk yaşamanız olası değil ve herhangi bir ücretlendirme de yok.

Diğer kendini yok eden mesajlaşma uygulamalarının aksine kendi belirlediğiniz süreyi referans alan uygulama, böylece mesajlarınız üzerinde tam bir kontrol sağlamanıza yardımcı oluyor. Tüm iletişimin şifreli kanallar üzerinden gerçekleştirilmesi ise tabii ki kişisel verilerinizi ele geçirmek isteyenlerin bunu yapmalarına engel oluyor.

Tanıdığınız veya tanımadığınız kişileri eklerken telefon numaranızı da vermek zorunda değilsiniz ve böylece Blink ID kullanıcı adınızı kullanarak herkesi ekleyebilirsiniz. Uygulamada gerçek adınızı yazma zorunluluğu olmadığı için kendinizi dilediğiniz gibi gizleyebilirsiniz.

Farklı ve yaratıcı bir mesajlaşma uygulaması arayanların denemesi gerekenlerden bir tanesi.

YORUMLAR