BLINQ

BLINQ
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BLINQ uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan sohbet ettiğiniz kişilerin sosyal ağ bilgilerine kolayca erişin.

BLINQ uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının oldukça ilginç bulacakları sosyal ağ uygulamaları arasında yer alıyor ve Facebook, Twitter, LinkedIn, Whatsapp, Hangouts, Skype ve Instagram gibi diğer ağ kullanıcılarının kişi bilgilerine dair ihtiyaçlarını oldukça azaltacaktır. Uygulamanın temel özelliklerine geçmeden önce ücretsiz olduğunu ve çok yönlü bir uygulama olmasına rağmen olabildiğince sade bir şekilde sunulduğunu da belirtmek gerek.

Yukarıda saydığınız uygulamaların mesajlaşma bölümlerine girdiğinizde, BLINQ küçük beyaz bir nokta olarak karşınıza çıkacaktır ve bu nokta sayesinde o an iletişimde olduğunuz kişilerin o sosyal ağda son gerçekleştirdiği işlemlere göz atabiliyorsunuz. Böylece sohbet ettiğiniz kişiye dair çok daha fazla bilgiyi profil profil gezmeden elde edebiliyorsunuz.

Bilhassa çok yakından tanımadığınız ancak sohbet etmeniz gereken kişilerle iletişime geçtiğinizde işinize yarayan uygulama, o kişilerin profil bilgilerinden tutun da en son gerçekleştirdikleri durum güncellemelerine, fotoğraf ve video paylaşımlarına kadar detaylı bilgiler verebiliyor. Fakat tabii ki internet bağlantınızın bu esnada aktif olması gerekiyor. Dolayısıyla offline mesaj gönderme özelliğinden faydalanırken en son bilgileri alma ihtimaliniz düşecektir.

Sık sık iletişim uygulamalarını kullanan ve yeni insanlarla etkileşime geçenlerin severek kullanacakları bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR