Blitz Brigade: Rival Tactics

Blitz Brigade: Rival Tactics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blitz Brigade: Rival Tactics mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Blitz Brigade: Rival Tactics, ilk olarak bir online FPS oyunu olarak çıkış yapan Blitz Brigade serisinin yeni oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Blitz Brigade: Rival Tactics, ilk oyundan bir hayli farklı bir yapıda. Gameloft, Blitz Brigade: Rival Tactics'i bir strateji oyunu olarak tasarlamış. Oyunda savaş alanına süreceğimiz birliklerimizi seçtikten sonra taktiksel karşılaşmalar yapıyoruz. Bu karşılaşmalarda dilersek hızlı birimlerimizi sürekli düşman üssüne doğru gönderebiliyor veya zırhlı savaş araçlarından faydalanabiliyoruz. Dilerseniz roket ve toplarlar uzak mesafeden de saldırabiliyorsunuz.

Blitz Brigade: Rival Tactics'de savaşırken 8 kişilik bir manga oluşturmaktayız. Mangamızda ilk Blitz Brigade oyunundan tanıyacağımız kahramanları da görevlendirebiliyoruz. Savaşları kazandıkça mangamızdaki kahramanları ve birimleri güçlendirebiliyor, yeni kahramanların kilidini açabiliyoruz.

Blitz Brigade: Rival Tactics, Clash of Clans ve Clash Royale oyunlarının karışımı şeklinde hazırlanmış bir oyun olarak özetlenebilir.

YORUMLAR