Block! Hexa Puzzle (Android)

Block! Hexa Puzzle

Block! Hexa Puzzle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Block! Hexa Puzzle, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Block! Hexa Puzzle, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda karşınıza çıkan blokları uygun yerlerine koymaya çalışıyorsunuz.

Roll the Ball'ın yaratıcıları tarafından geliştirilen bir bulmaca oyunu olan Block! Hexa Puzzle, telefonlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir oyundur. Oyun sırasında karşınıza gelen blokları uygun yerlerine yerleştirerek bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz. Zorlu bölümlere sahip olan Block! Hexa Puzzle'da çerçeveleri tam olarak doldurmalı ve en kısa sürede yüksek puanlara ulaşmalısınız. 360'dan fazla zorlu bölüme sahip olan oyunda benzersiz hamleler yapabiliyor ve zaman sınırı olmadan düşünebiliyorsunuz. İnternete de gerek duymayan oyunu çevrimdışı olarak da oynayabilirsiniz. Dinlendirici sesleri ve mükemmel grafikleriye Block! Hexa Puzzle sizleri bekliyor.

Block! Hexa Puzzle oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.