Block Puzzle King 1.0.7 (Android)

Block Puzzle King

Block Puzzle King
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Block Puzzle King, Tetris'i andıran bir mobil bulmaca oyunudur

Block Puzzle King oyunculara boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde değerlendirme imkanı veren bir mobil bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Block Puzzle King temel olarak size Tetris benzeri bir oyun tecrübesi yaşatıyor. Fakat Block Puzzle King'de küçük bir değişiklik mevcut. Hatırlanacağı üzere Tetris'te farklı şekildeki tuğlalar ekranın yukarısından aşağıya doğru süzülürdü ve biz onları uyumlu bir şekilde yerlkeştirmeye çalışırdık. Block Puzzle King'de ise her bölümde tuğlaların hepsi bize önceden veriliyor. Bu tuğlaları ekranın ortasında yer alan alan içerisinde boşluk kalmayacak şekilde yerleştirmemiz gerekiyor. Ortadaki alanı boşluksuz bir şekilde doldurduğumuzda ise bölüm sonlanıyor ve bir sonraki bölüme geçiyoruz.

Block Puzzle King'de farklı oyun modları da yer alıyor. Klasik oyun modunda tuğlaları sadece ortadaki alana yerleştirmemiz yeterken Spin modunda tuğlaları döndürmemiz de gerekebiliyor. Eğer biraz daha fazla mücadele isterseniz bu oyun modunu deneyebilirsiniz. Block Puzzle King içerisinde farklı oyun modları da yer alıyor ve oyuncuya uzun süren bir eğlence sunuluyor.

Block Puzzle King çok oyunculu oyunu da desteklemekte. Eğer eğlenceli bir bulmaca oynamak isterseniz Block Puzzle King'i deneyebilirsiniz.