Blocky Commando

Blocky Commando
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blocky Commando, Minecraft'ı andıran grafikleriyle öne çıkan bir aksiyon oyunu.

Blocky Commando, Android işletim sistemine sahip olan cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve bir o kadar da aksiyon dozu yüksek bir mobil oyun.

Minecraft tasarım anlayışını yansıtan grafikleriyle ilgimizi çekmeyi başaran bu oyunda ortalığı karıştırmak isteyen bir grup teröriste karşı harekete geçiyoruz. Oyunda karşımıza çıkan her birim ve yapı, kübik olarak tasarlanmış. Dolayısıyla Minecraft'ı seviyorsanız bu oyunu da seveceksiniz.

Oyun birçok görevi üstleniyoruz ve bu görevlerin her birinde farklı bir çatışma ortamıyla karşılaşıyoruz. Neyse ki bu görevler esnasında kullanabileceğimiz çok sayıda silahımız var. Tabancalar, tüfekler, otomatikler ve yarı otomatikler olmak üzere birçok silaha sahibiz. Bunlardan istediğimiz seçerek göreve başlayabiliyoruz.

Blocky Commando'nun en iyi taraflarından birisi de oyunculara silahlarını upgrade edebilme imkanı vermesi. Bu özelliği kullanarak bölümler sırasında kazanmış olduğumuz parayı silahlarımızı geliştirmek amacıyla kullanabiliyoruz.

Bağımlılık yaratan bir oyun olan Blocky Commando, farklı bir deneyim yaşamak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir seçenek.

YORUMLAR