Bloody Z: ZOMBIE STRIKE 1.0.0 (Android)

Bloody Z: ZOMBIE STRIKE

Bloody Z: ZOMBIE STRIKE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bloody Z: ZOMBIE STRIKE oyununda zombilerle savaşın ve şehrinizi virüslerden kurtarın.

Genellikle gilmlerde izlediğimiz zombi virüsü Bloody Z: ZOMBIE STRIKE oyununda gerçek oldu. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Bloody Z: ZOMBIE STRIKE oyununda zombilerle mücadele etmek zorundasınız. Şehrinize hatta ülkenize yayılan zombi salgınında kurtulmanın tek yolu bu. Zombiler hızla çoğalırken sizinde virüs kapmayan kişileri toplamanız ve onlardan bir takım kurmanız gerekli. Kuracağınız bu takım tüm şehri kurtarmak için gönüllü olarak çalışmak zorunda.

Bloody Z: ZOMBIE STRIKE oyununda birbirinden güçlü silahlara sahip olacaksınız. Bu silahlarla birlikte tüm zombileri öldürmeniz gerekiyor. Yalnız oyunda takım olarak hareket etmeniz oldukça önemli. Eğer ekip arkadaşınızı herhangi biri zombi tek başına yakalarsa onu bir daha kurtaramayabilirsiniz. Bu yüzden kimseyi tek başına bırakmayın ve asla zombilere yakalanmayın.

Renkli grafikleri ve etkileyici ses efektleri ile birlikte Bloody Z: ZOMBIE STRIKE oyununu oynarken gerçekten gerileceksiniz. Geniş haritasıyla ve ilginç özellikleriyle birlikte Bloody Z: ZOMBIE STRIKE oyununu çok seveceksiniz. Hemen şimdi Bloody Z: ZOMBIE STRIKE oyununu indirin ve aksiyon dolu anlara hazır olun!

YORUMLAR