Bloxorz Puzzle 3D

Bloxorz Puzzle 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bloxorz Puzzle 3D, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz zor bir puzzle oyunudur.

Puzzle oyunlarını seviyor ve hiçbir puzzle oyunu beni zorlamaz diyorsanız bu iddianızı çürütecek bir oyunla karşı karşıyasınız. Uzun zamandır oyun severlerin beğenerek oynadığı Bloxorz Puzzle 3D ile zorlu yollardan geçecek ve pes etmemeye çalışacaksınız. 

Bloxorz Puzzle 3D, dikdörtgen bir blogu kontrol etmeye çalıştığınız bir puzzle oyunu. Kare şeklinde oluşturulmuş bir zeminde, bahsettiğim dikdörtgen blogu hedefe götürmeye çalışıyoruz. Blok oyun alanının dışına düştüğünde oynadığımız bölümü tekrardan oynamak zorunda kalıyoruz. Bu oyunun bağımlılık yaratan özelliklerinden sadece biri. Uzun uğraşlar sonunda belli bir aşama kaydediyorsunuz ve yaptığınız yanlış bir hamle yüzünden aynı aşamaları tekrar geçmek durumundasınız. Çin işkencesi gibi!

Oyun birçok bölümden oluşuyor. Her seviyede farklı zorluklarla baş etmelisiniz. Çeşitli özelliklere sahip oyunda, zorluk seviyeniz arttıkça kontrol etme beceriniz önem kazanıyor. Bu noktada taktik ve stratejilerinizi iyi belirlemeli ve ona göre hamle yapmalısınız. Android işletim sistemine sahip telefon veya tabletlerinizden rahatlıkla oynayabileceğiniz Bloxorz ile eğlenceli vakit geçireceğinize emin olabilirsiniz.

Puzzle oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunu denemenizi öneririm.