Blue Mail 0.9.8.3.1 (Android)

Blue Mail

Blue Mail
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    749

  • ÜRETİCİ

    Blue Labs

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz e-posta istemcisidir.

Blue Mail, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz kullanışlı bir e-posta uygulamasıdır. Marketlerde bir çok benzer uygulama var ve hepsi neredeyse aynı işi yapıyor. Fakat Blue Mail'i diğerlerinden ayıran en önemli özelliği e-postalarınızı neredeyse bir yapılacaklar listesi gibi size sunması.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulama ile bütün mail adreslerinizi bir kutuda toplayabilirsiniz. Uygulama Gmail, Yahoo, Office 365, AOL, Google Apps, Hotmail, Outlook, iCloud, Mail.ru, Zoho, GMX ve diğer bütün IMAP mailleri destekliyor.

Aynı anda birden çok e-postayı aynı kutuda takip edebilmenizi kolaylaştıran bir diğer  önemli özelliği ise postalarınızı çeşitli renklerle kodlaması. Bu sayede farklı posta kutularınıza gelen e-postaları değişik renklerde görürsünüz.

En başta bahsettiğim gibi e-postalarınızı bir yapılacaklar listesi gibi size sunması sayesinde okuduğunuz maili yapıldı olarak işaretleyip gelen kutusundan kaldırabilirsiniz. Ayrıca örneğin bir maile cevap vermeye vaktiniz yoksa daha sonra butonu ile uygulamanın size bunu daha sonra hatırlatmasını sağlayabilirsiniz.

Vaktinizi daha verimli kullanmanızı sağlayacak olan bu uygulamanın arayüzü de hayli kullanıcı dostu. Eğer siz de başarılı bir mail istemcisi arıyorsanız, Blue Mail'i indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR