Bonfire Photo Editor 1.2.1.20 (Android)

Bonfire Photo Editor

Bonfire Photo Editor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz Bonfire Photo Editor, fotoğraf düzenleme uygulamalarının tümüne meydan okuyacak kalitede.

Android cihazınız için sayısız fotoğraf düzenleme uygulaması geldi ve siz de muhtemelen birçoğunu denediniz. Ne var ki Bonfire Photo Editor isimi bu uygulama konu hakkındaki bilgilerinizi temizleyif tekrar göz atmanızı önereceğim bir uygulama. Bunun başlıca sebeplerinden bir tanesi ise birçok uygulamada bulamayacağınız filtre seçeneklerinin Adobe Photoshop örneklerine yaklaşan cinste türlere sahip olması.

OpenGL destekli bir uygulama olan Bonfire Photo Editor grafik çipinizin hünerlerini yazılıma aktarıp sıradan uygulamaların gerçekleştiremeyeceği işlemleri size mümkün kılıyor. Yüksek çözünürlüklü resimlerde bile hızlı işlem vaadeden optimizasyonu ve eşsiz filtre seçeneklerinde bulabileceğiniz yoğunluk ayarlarının son derece detaylı olmadı önemli. Ama daha da güzel olan şeylerden bir tanesi, bu uygulamanın hazırladığı çalışmaları Instagram'a aktarırken buna uygun çerçeveler üzerinden işlem yapabilmeniz.

Uygulamayı indirmek ve kullanmak tamamen ücretsiz, ancak ayrılmış olan bazı VIP özellikler için uygulama içi satın alma gerçekleştirmeniz gerekiyor. Ücretsiz içeriklerine bile göz attığınızda Bonfire Photo Editor mobil fotoğrafçılığa biraz da olsa ilgi duyanlar için bir olmazsa olmaz.