Boni

Boni
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alışveriş merkezlerindeki mağazaları gezerek puan kazanıp, puanları hediyeye dönüştürebileceğiniz bir Android uygulamasıdır.

Boni uygulaması iBeacon ağını kullanarak, alışveriş merkezlerindeki üye işyerlerine giderek Boni puanı kazanıp, hediyeye çevirebileceğiniz bir alışveriş uygulamasıdır.

iBeacon ağında temel olarak, mağazalarda bulunan vericiler ile bağlantı kurulması gerektiğinden, uygulamayı kullanırken cihazınızın Bluetooth özelliğinin açık olması gerekiyor. İstediğiniz mağazayı seçip, mağazaya giderek puan kazanıyorsunuz. Mağazanın yerini bilmeseniz bile, uygulama size bulunduğunuz yerden itibaren nasıl gideceğinizi tarif etmektedir. Listede bulunan mağazalar ve kazandırdıkları puanlarla çeşitli hediyeler kazanıyorsunuz ve danışmaya bildirerek hediyenizi alabiliyorsunuz.

Yeni bir girişim olan Boni’de; Marmara Park, Ankamall, Neomarin, Metro City, Palladium, Anatolium, Acity Outlet, 365 AVM, Maltepe Park, Vialand, Tekira ve Espark gibi alışveriş merkezleri bulunuyor. Sisteme her hafta yeni bir alışveriş merkezi eklenerek, uygulamanın daha geniş kitlelere hitap edilmesi planlanıyor.

Alışveriş merkezlerinde gezmeyi sevenler için çok kullanışlı bir Android uygulaması olan Boni, henüz yeni bir sistem olduğundan küçük teknik sorunlar yaşanabiliyor. Ancak sistemin yayılmasıyla birlikte bu tür sorunların da aşılacağını düşünüyorum.

YORUMLAR