Boom Beach 16.24 (Android)

Boom Beach

Boom Beach
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    40,188

  • Üretici

    Supercell

iOS cihazlara duyurulan ve Clash of Clans'a benzerliğiyle dikkat çeken Boom Beach artık Android kullanıcıları tarafından da ücretsiz olarak indirilebilir.

Clash of Clans oyununun yapımcılarının iOs cihazlara uzun süre önce duyurdukları Boom Beach nihayet Android markette de yerini aldı. Yapı olarak Clash of Clans'a çok benzeyen oyunda daha farklı bir temaya yer verilmiş. Bu kez barbarların, okçuların, devlerin ve tuhaf yaratıkların bulunduğu bir dünyada mücadele vermiyoruz.

Oyunda Kara Muhafızları tarafından işgal edilen adaları tek tek geri almaya çalışıyoruz ve şeytani askerlere karşı mücadeleye girişiyoruz. Bize verilen askerler ilk başlarda oldukça sınırlı. Fakat hem ana yerleşkemizi geliştirerek hem de çevre adaların kontrolünü ele geçirerek askeri gücümüzü artırabiliyoruz.

Oyunda Clash of Clans benzeri grafikler kullanılmış. Zaten başta da belirttiğimiz gibi yapı genel olarak aynı bırakılmış fakat birkaç ufak değişiklik yapılmış. Oyunda uygulama içi satın almalar sayesinde daha hızlı ilerlemek mümkün fakat bunlar oyundan alınan keyfi baltalayabiliyor. Zorlu bölümlerde birbirinden güçlü düşmanlara karşı koyduğumuz bu oyun tamamen ücretsiz olara indirilebiliyor.

Eğer Clash of Clans'ı denediyseniz ve benzer bir oyun arıyorsanız Boom Beach denemeniz gereken oyunlar arasında bulunmalı.

YORUMLAR