Borç Hesaplayıcı 1.1 (Android)

Borç Hesaplayıcı

1.1
Borç Hesaplayıcı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Borç Hesaplayıcı, farklı hesaplarınızda olan biten tüm hareketi takip ederek sizi borçlarınızdan haberdar ediyor.

Kredi kartlarının yaygınlaşmasıyla birlikte günümüzde borcu olmayan insan yok denecek kadar az bir seviyeye indi. Borçlarınızı takip etmekte zorlanıyorsanız, Borç Hesaplayıcı uygulaması oldukça fazla işinize yaracak. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Borç Hesaplayıcı uygulaması oldukça basit bir sistemle çalışıyor.

Borç Hesaplayıcı, kullanmaya başladığınız andan itibaren tüm borçlarınızı arşivine kaydediyor. Yani yıllar önceki borç durumunuzu bile Borç Hesaplayıcı ile rahatlıkla görebiliyorsunuz. Mesela bir bankadan kredi almışsanız, borç miktarını ve faiz tutarını yazıp aylık taksitlerini hesaplayabiliyorsunuz. Bir bankanın size hizmet vermediği şekilde çalışan Borç Hesaplayıcı, istediğiniz miktarda bu işlemi tekrarlayabilir. Yani isterseniz 50 TL isterseniz de 100000 TL borcunuz olsun. Tabii hiç borcunuz olmaması ve uygulamayı kullanmak zorunda olmamanız daha iyi bir durum.

Eklediğiniz borçları grafik ve aylık istatistikler halinde olarak size hatırlatan Borç Hesaplayıcı, gelir ve giderlerinizi dengelemeniz için oldukça faydalı bir uygulama. Üstelik kullanımında herhangi bir zorluk bulunmuyor. Borçlarınızı ödemeyi sürekli unutuyorsanız çözüm için Borç Hesaplayıcı'yı kullanmalısınız.

YORUMLAR