Bounce Classic 1.1 (Android)

Bounce Classic

1.1
Bounce Classic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eski zamanların popüler Bounce oyununun modern versiyonu olan Bounce Classic oyununu Android cihazlarınızdan oynayabilirsiniz.

Bir zamanların efsanevi oyunlarından olan Bounce’un modern ve gelişmiş versiyonu olan Bounce Classic oyununu Android cihazlarınız üzerinden yeniden deneyimleyebilirsiniz.

Nokia’nın eski telefonlarında önyüklü olarak gelen ve her yaştan kullanıcıyı kendine bağlayan Bounce oyunu zamanında çok popüler olmuştu. Bu efsaneyi yeniden dirilten geliştiriciler, Android işletim sistemli cihazlar için sunduğu Bounce Classic ile efsaneyi yeniden diriltti diyebiliriz. Size eski anıları hatırlatacak olan Bounce Classic oyunundaki kırmızı topu zıplayarak ve ilerleterek kontrol ediyorsunuz ve 11 seviyeyi tamamlamaya çalışıyorsunuz.

Oyunda dikkatli olmanız büyük önem taşıyor. Önünüze çıkan engellerden kurtulmaya çalışmalı ve bir sonraki seviyeye ulaşabilmek için tüm halkaları toplamak durumunda olduğunuzu unutmayın. Oyundaki kristal toplar size ekstra bir can veriyor ve ayrıca puan kazandırıyor.

YORUMLAR