Bounce Original 1.1.0 (Android)

Bounce Original

Bounce Original
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nokia telefonların nostaljik oyunlarından olan Bounce'u, Android cihazlara uyarlanmış yeni versiyonunu oynayabilirsiniz.

Eskiden hepimizin oynadığı, Nokia telefonların vazgeçilmez oyunu Bounce, akıllı telefonlara uyarlanmış versiyonuyla yeniden bizlerle buluştu.

Nostaljik oyunlardan biri olan Bounce, şüphesiz herkesin oynadığı ve sevdiği oyunlardan biriydi. Kırmızı topu hedefe ulaştırmaya çalışırken çeşitli engelleri aşmaya çalışarak bölümleri tamamlamaya gayret ederdik. Hatta kimi zaman "787898” hilesiyle ölümsüz olup, bölümleri daha rahat tamamlardık. Android için uyarlanan Bounce Original oyunu, birkaç değişiklik dışında tamamen aynı mantıkla işliyor, tabii biraz önce bahsettiğim ölümsüzlük hilesi ne yazık ki bu oyunda yok. Akıllı telefonların ekranları göz önünde bulundurularak HD grafikler ile tasarlanan Bounce Original oyununda kontrolleri ekranda bulunan yön oklarıyla birlikte sağlıyorsunuz. Eski telefonlardaki tadı verir mi bilinmez ama nostalji yapmak ve vakit öldürmek için birebir desem yeridir.

10 bölümden oluşan ve sizi eskilere götürecek Bounce oyununun modern versiyonunu Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR