Bounce 1.0.1 (Android)

Bounce

Bounce
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bounce, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu.

Bounce, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyuna girdiğimizde karşımıza son derece sade ve rafine bir anlayışla dizayn edilmiş bir arayüz çıkıyor.

Ketchapp'ın diğer oyunlarında da gördüğümüz oynayanı sinir eden fakat bir yandan da bağımlılık yaratan yapı bu oyunda da kullanılmış. Bounce'daki temel amacımız kontrolümüze verilen topu mümkün olduğunca yükseğe taşımak. Elbette bu pek kolay gerçekleştirilen bir görev değil. Yolculuğumuz esnasında birçok engelle karşılaşıyoruz. Hızlı refleksler ile bu engelleri aşarak yolumuza devam edebiliyoruz.

Bu tarz beceri oyunlarında karşılaştığımız bonuslar ve güçlendiriciler Bounce'ta da karşımıza çıkıyor. Bu öğeleri toplayarak bölümler esnasında hatırı sayılır ölçüde avantaj elde edebiliyoruz. Bu sayede hem daha rahat ilerliyor hem de daha yüksek puanlar alabiliyoruz. Özellikle zamanı yavaşlatan ve yerçekimini azaltan güçlendiriciler çok işimize yarıyor.

GameCenter desteği de sunulan oyunda aldığımız puanları arkadaşlarımızla kıyaslayabiliyoruz. Bu sayede elde ettiğimiz skorlar üzerinden keyifli bir rekabet ortamı oluşturabiliyoruz. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Bounce, beceri oyunları oynamaktan hoşlanan herkesin denemesi gereken yapımlardan.