Bouncing Ball 1.0.3 (Android)

Bouncing Ball

Bouncing Ball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bouncing Ball, Anroid'de en çok oynanan beceri oyunlarından Bouncy Bits'in hafifletilmiş sürümü.

Bouncing Ball, Ketchapp imzasını taşıyan sinir bozucu beceri oyunları arasında ve hem Android tablet hem de telefonda rahatlıkla oynanabilecek şekilde tasarlanmış. Ücretsiz olarak sunulan oyunda sürekli zıplayan bir topu kontrolümüz altında tutmaya çalışıyoruz.

Zorlu beceri oyunlarının arkasındaki isim Ketchapp’ın yeni oyunu Bouncing Ball, ilk bakışta PlaySide’ın Bouncy Bits oyununu hatırlattı. Konsept farklı olsa da oynanış itibarıyla aynı demek sanırım yanlış olmayacaktır. Yine sürekli zıplayan bir objeyi kontrol ediyoruz ve karşımıza çıkan engellere takılmadan gidebildiğimiz kadar gitmeye çalışıyoruz.

Orjinal oyundan farklı olarak koca kafalar yerine bir topu kontrol ettiğimiz oyunda kontrol sistemi de değiştirilmemiş. Sürekli hoplayan topu engellerden atlatmak için basit dokunma hareketini uyguluyoruz. Ne kadar sık dokunursak top o kadar seri bir şekilde zıplıyor. Tabii ki yol boyunca karşımıza çok sayıda engel çıktığından bu hareketi uygularken zamanlamamızın harika olması gerekiyor. Her ne kadar zaman zaman engelleri daha kolay aşmamızı sağlayan güçlendiriciler çıksa da bunlar sınırlı süreliğine kullanabiliyor yani çabuk bitiyor.

Bouncy Bits’in görsel olarak basitleştirilmiş sürümü diyebileceğim Bouncig Ball’da da tek gayemiz olabildiğince yüksek puan alıp skorumuzu arkadaşlarımızla paylaşarak onları sinir etmek. Öte yandan farklı oyun modları veyahut çoklu oyuncu desteği ne yazık ki mevcut değil.

Daha önce Bouncy Bits oyunundan keyif aldıysanız, gözü daha az yoran aynı zorluk düzeyinde Bouncing Ball’u da seveceksiniz.

YORUMLAR