Bouncy Bits 1.0 (Android)

Bouncy Bits

1.0
Bouncy Bits
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bouncy Bits, Android cihazınıza indirip ücretsiz oynayabileceğiniz retro tarzı görsellere sahip zorlu beceri oyunlarından biri.

Bouncy Bits, daha ilk bölümden sinir bozan beceri oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız Android telefon ve tabletinize indirip denemeniz gerektiğini düşündüğüm bir yapım. Ücretsiz olan ve cihazda fazla yer tutmayan beceri oyunu sinirlerinizi ve reflekslerinizi test edebileceğiniz en ideal oyun diyebilirim.

Son zamanlarda en ilgi çeken Android oyunlarının başında retro görsellere sahip beceri oyunları geliyor. Bizleri Dos işletim sistemi kullandığımız günlere götüren bu yapımların ortak yanı çok zor olmaları. Hiçbir kontrol seçeneğinin bulunmadığı sadece dokunma hareketleri ile oynanmasına rağmen çıldırtacak derecede zor oyunlardan birisi de PlaySide Studios imzasını taşıyan Bouncy Bits.

Müziklere yer verilmeyen lakin ses efektlerinin oldukça etkileyici olduğu beceri oyununda koca kafaları kontrol ediyoruz. İlginç mekanlarda gece ve gündüz durmadan zıplayarak ilerliyoruz. Amacımız önümüze çıkan engellere takılmadan gidebildiğimiz kadar ileriye gitmek. Yani sonu bir türlü gelmeyen beceri oyunu ile karşı karşıyayız.

Sevimli bir çocuk kafası ile nerede olduğumuzu çözemediğimiz bir yerde oyuna başlıyoruz. Başlangıç çizgisini geçtikten sonra zorlu yolda ilk adımı atıyoruz. Sürekli hoplayan dokunma hızımıza göre hareket eden karakterimizle yola çıkan engelleri aşmak için uğraş verdiğimiz oyunda yüksek puan almak bir yana çift haneli rakamları görmek bile oldukça zor. Çünkü önümüze çıkan engeller çok zekice noktalara yerleştirilmiş ve es geçmek için mükemmel ötesi bir zamanlama gerektiriyor.

Bu denli zor oyunda büyük çabayla kazandığımız altınları farklı karakterleri açmak için kullanıyoruz. Uzun süreli oynayarak kilidini açabileceğimiz 70’den fazla karakter var. Hayvan, insan, robotlardan oluşan çok sayıda karakterden her biri oynaşınıza farklı tepkiler verebiliyor. Oldukça çılgın olan karakterlerden hepsini açabilmek ise herkesin harcı değil.

Mükemmel zamanlama gerektiren bölümleri, kolay ancak bol pratik yapma gerektiren basit kontrolleri, retro grafikleri ile dikkat çeken Bouncy Bits oyununu sinirleri sağlam, refleksleri hızlı olan herkese öneririm.