Bouncy Eggs 1.20 (Android)

Bouncy Eggs

Bouncy Eggs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bouncy Eggs, yumurtaları kırmadan tava ile zıplatarak en çok puana ulaşmaya çalışacağınız eğlenceli bir Android beceri oyunu.

Bouncy Eggs, Android telefon ve tablet sahiplerinin boş vakitlerini değerlendirmek ve keyifli vakit geçirmek için oynayabileceği ücretsiz beceri oyunlarından bir tanesi. Oyundaki amacınız yumurtaları zıplatmaya devam etmek ve böylece uzun süre zıplatarak en çok puana ulaşmak.

Arkadaşlarınız ile yarışa girebileceğiniz oyunlardan bir tanesi olan Bouncy Eggs, çok zor bir oyun olmamasına rağmen oynadıkça bağımlı olacağınız oyunlardan bir tanesi.

Oyunda kilitli olarak bulunan yeni eşyaların kilitlerini oynadıkça açtığınız için oynama hevesiniz hiç bir zaman kaçmıyor. Böylelikle sürekli oynayarak yeni şeylere sahip olduğunuz oyunda ödül sistemi oldukça güzel hazırlanmış. Grafikleri de oyunun yapısına göre oldukça güzel.

Canınız sıkıldığında ya da sadece vakit geçirmek için oyun oynamak istediğinizde tercih edebileceğiniz oyunlardan bir tanesi olan Bouncy Eggs'i hemen Android cihazlarınıza indirerek ücretsiz olarak oynaaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR