Bound It 2.0.1 (Android)

Bound It

Bound It
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz fotoğraf saklama uygulamasıdır.

Bound It, daha çok yeni piyasaya sürülmüş, çok kullanışlı ve faydalı bir fotoğraf uygulamasıdır. Bazen arkadaşlarımıza kendi telefonumuzla çektiğimiz fotoğrafları göstermek isteyebiliyoruz. Fakat sadece bizim göstermek istediğimiz fotoğraflar yerine diğerlerine de bakabiliyorlar.

Bu gibi durumlarda meraklı gözlerden kendi özel fotoğraflarınızı saklamak istiyorsanız Bound It uygulaması tam size göre. Uygulamanın yaptığı tek bir iş var. Bir arkadaşınıza telefonunuzu vermeden önce ona göstermek istediğiniz fotoğrafları seçebiliyorsunuz.

Çeşitli albümler içerisinden göstermek istediğiniz fotoğrafları seçebiliyorsunuz ve bunları müzik listesi yapar gibi bir albüm olarak kaydedebiliyorsunuz. Ayrıca parola korumalı sistemiyle de gerçekten güvenli bir koruma sağlıyor.

Daha sonra arkadaşınıza telefonunuzu verdiğinizde onlar sağa ve sola kaydırarak sadece sizin seçtiğiniz fotoğrafları görebiliyorlar. Basit kullanımı ve faydalı özellikleriyle çok işinize yarayacğını düşündüğüm bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.