Bow Messenger

Bow Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bow Messenger, Türk geliştiriciler tarafından hazırlanan ve mesajlaşma uygulamaları kategorisine farklılık getiren eğlenceli, kolay kullanılır ve ücretsiz bir Android mesajlaşma uygulaması.

Bow Messenger, hali hazırda onlarca kaliteli ve mesajlaşma uygulamaıs varken bu kategoriye giriş yapan eğlenceli, ücretsiz, kullanımı kolay ve başarılı bir mesajlaşma uygulaması. 4 kişilik çekirdeki bir geliştirici ekibi tarafından hazırlanan uygulamanın geliştiricileri aynı zamanda Türk ve uygulama ile Türkiye'yi de temsil ediyorlar.

Diğer gelişmiş mesajlaşma uygulamalarından hiç bir farkı olmayan ve askine fazlası bulunan uygulamanın en büyük silahı ise koşula bağlı mesajlaşma özelliği. Bu özellik sayesinde daha sonra göndermek istediğiniz mesajları şimdiden ayarlayarak sonrasında otomatik olarak atılmasını sağlıyorsunuz. Örneğin gece 00.00'da doğum gününü kutlamak istediğiniz birine iletmek istediğiniz mesajı unutamak için gündüzden ayarlayarak vakti geldiğinde otomatik gitmesini sağlamanız mümkün. Bununla birlikte mesaj içerisinde fotoğraf ve diğer medya içerikleri de kullanabiliyorsunuz.

Uygulamanın diğer bir artısı ise konum ayarlı mesajlar. Bu tür mesjalar sayesinde iletmek istediğiniz mesaj gönderdiğiniz kişiye sadece belirttiğiniz alana girdiğinde gidiyor. Farklı amaçlar için kullanabileceğiniz bu özellik sayesinde, sevgiliniz eve döndüğünde güzel bir mesaj iletilmesini sağlayabilir ya da ofisine gititğinde iyi çalışmalar dileyebilirsiniz. Bu özelliği kullanırken harita üzerinden belirleyececeğiniz yer bir şart olarak kabul görüyor ve gönderdiğiniz kişi bu alana gelmedikçe mesajınız iletilmiyor.

Anlık mesajlaşma uygulamalarının hemen hemen hepsinde ortak olarak bulunan fotoğraf ve video gönderme, ses kaydı gönderme, emoji ve sticker gönderme, toplu mesjalaşma, konum paylaşımı vb. tüm özellikleri de bünyesinde barındıran Bow Messenger, her ne kadar zorlu bir uygulama kategorisine giriş yapmış bulunsa da, iddialı olduğunu söyleyebilirim.

Uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirdikten sonra telefon numaranız ile giriş yapabiliyorsunuz. Sonrasında kolayca kullanmaya başlamak mümkün. Diğer mesajlaşma uygulamalarından bir diğer farkı daha bulunan Bow Messenger, istediğiniz kişiler online olduğunda size bildirim gönderebiliyor. Böylece mesajlaşmak istediğiniz kişilerin online olup olmadıklarını kontrol etmek yerine bildirim alarak ne zaman online ya da müsait olduklarını kolayca görebiliyorsunuz.

Son zamanlarda çok popüler olan bir diğer uygulama kategorisi de bildiğiniz üzere fotoğraf düzenleme uygulamaları. Bunu da düşünen geliştiriciler Bow Messenger ile göndereceğiniz fotoğraflara filtreler ekleme seçeneği sunuyor. Böylece 2 farklı uygulama kullanmaya gerek kalmadan tek uygulama ile hem fotoğraf düzenleme hem de mesajlaşma işlemlerinizi halledebilmek artık mümkün.

Zaman içerisinde çok daha fazla gelişeceğini düşündüğüm Bow Messenger'ı hemen şimdi indirerek siz de yeni bir mesajlaşma deneyimi yaşamaya başlayın.

YORUMLAR