Box Boss! 1.0.1 (Android)

Box Boss!

Box Boss!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kutulardan kaçmak için reflekslerinizi konuşturun.

Box Boss!, kutulardan kaçma mücadelesi verdiğimiz, refleksleri ölçen harika bir mobil oyun. Boş zamanlarınızda, toplu taşımada, arkadaşınızı beklerken veya vaktin geçmek bilmediği misafirlikte oynayabileceğiniz hızlı bir oyun arıyorsanız tavsiye ederim. Görseller biraz retroya kaçıyor ancak oynamaya başladığınızda bağımlısı oluyorsunuz.

Android telefonunuza ücretsiz indirip keyifle oynayacağınız oyunda 5x5 kare platformda kutulardan kaçarak ilerliyorsunuz. Üzerinize yuvarlanan kutulardan kaçmak için sağa sola veya yukarı aşağı gitmeniz yeterli oluyor ancak kutulardan kaçarken küpleri de toplamanız gerekiyor. Küpler sizi bölüm sonuna ulaştıran şey olduğundan almama lüksünüz yok.

Reflekslere dayalı olduğundan temponun hiç düşmediği oyunda toplam 100 bölüm var. Başlangıçta platformda yuvarlanan kutulardan kaçıyorsunuz. İlerleyen bölümlerde platformun karşısında beliren boss (oyunun ismi de buradan geliyor) size seri şekilde kutu fırlatmaya başlıyor. Hem fırlatılan hem de platformda yuvarlanan kutulardan kaçmak, alan darlığından dolayı çok da kolay olmuyor. Bu noktada parmaklarınızı ne kadar seri kullanabildiğinizi, ne kada hızlı düşünüp hareket edebildiğinizi göstermeye başlıyorsunuz.

YORUMLAR