Boxer 2.6.0 (Android)

Boxer

Boxer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boxer, işlevsel, şık ve kolay kullanımlı bir email hesabı yönetim uygulaması.

Boxer, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir email uygulaması olarak öne çıkıyor. Kolay kullanım özellikleri ile beğeni toplayan bu uygulama, Android kullanıcılarına zahmetsiz bir eposta yönetim deneyimi sunuyor.

Uygulamanın özellikle birden fazla email hesabına sahip olan profesyonellerin işine yarayacağını düşünüyorum. Uygulamanın tasarımı, farklı hesaplar arasında kolayca geçiş yapabilmemiz için özel olarak tasarlanmış.

Dilerseniz bireysel ve iş odaklı email hesaplarınızı uygulamaya ekleyerek her biri için ayrı uygulama kullanımına son verebilirsiniz. Bu sayede tek bir kontrol merkerzi üzerinden tüm gelen ve giden kutularınızı takip edebilirsiniz.

Boxer'ın sadece sıradan bir email uygulaması olmadığını da belirtmemiz gerekiyor. İhtiyaçlarınız doğrultusunda yapılacaklar listeleri hazırlayabilir, klasörler oluşturarak belirli postaları bu klasörlerde toplayabilir ve hatta Evernote üzerinde tuttuğunuz notları sorunsuzca aktarabilirsiniz. Genel olarak sorunsuz bir kullanım deneyimi sunan Boxer, bu konuda ücretsiz ve güvenilir bir uygulamaya ihtiyaç duyan herkesin denemesi gereken yapımlar arasında.

YORUMLAR