Brain Dots 1.2.0 (Android)

Brain Dots

Brain Dots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brain Dots ile Android cihazlarınızda eğlenceli ve yaratıcı bir bulmaca oyunu deneyimi yakalayabilirsiniz.

Brain Dots, keyifli bir zeka ve bulmaca oyunu arayanların Android cihazlarında denemeden geçmemeleri gereken keyifli oyunlar arasında yer alıyor ve hem tabletler hem de telefonlarda oynanabiliyor. Pek çok diğer bulmaca oyununun aksine yaratıcılığınıza da gerek duyan uygulama, böylelikle kendi çözümünüzü kendinizin yaratmasının da önünü açıyor.

Oyunda iki adet küremiz mevcut ve temel hedefimiz bu küreleri bir şekilde birbirine değdirmek. Bunu yapmak ilk bölümlerde biraz kolay gibi görünse de bölümler ilerledikçe oldukça orijinal engeller karşımıza çıkıyorlar ve bu engelleri aşabilmek için daha da orijinal çözümler bulmak gerekiyor. Tabii ki yüzlerce bölüme sahip olduğu için bu işin ne kadar zorlu bir hale gelmeye başladığını siz de tahmin edebilirsiniz.

Bu topları birbirine değdirebilmek için elimizde bir kalem bulunuyor ve her bölümle birlikte yeni bir kalem açma şansımız doğuyor. Daha farklı kalemlerle çalışmanın bu işi biraz daha eğlenceli ve yaratıcı bir hale getirdiği de kesin. Bir bölümü geçtiğinizde o bölümü nasıl geçtiğinize dair video veya ekran görüntüsü yakalamak da mümkün ve böylece dostlarınıza ne kadar yaratıcı bir şekilde sonraki bölümlere geçtiğinizi gösterebiliyorsunuz.

Oyunun grafikleri ve ses öğeleri oldukça sevimli bir şekilde hazırlandıklarından dolayı oyununuz esnasında göz zevkinizi bozacak herhangi bir şey yok. Zaten minimalist bir anlayışla düzenlendiği için ekranda kalabalık yaratmayan Brain Dots'u oynarken keyifleneceğinizi söyleyebilirim.

Yeni ve yaratıcılığı destekleyen bir puzzle oyunu arayan kullanıcıların kesinlikle denemeden geçmemeleri gereken oyunlar arasında olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR