Farm Heroes Saga APK

Farm Heroes Saga APK

kullanıcı

Farm Heroes Saga APK, dünyaca popüler olan Candy Crush Saga'nın yapımcıları tarafından hazırlanan 3'lü eşleştirmeye dayalı bulmaca oyunu.

Farm Heroes Saga, 3 veya daha fazla ürünü bir araya getirip eşleyerek toplamanız gereken ve oynadıkça bağımlılık yapan bir Android bulmaca oyunudur. Sevilen 3’lü eşleştirme oyunları arasında olan Farm Heroes Saga’da vakit su gibi akıp gidecek.

Farm Heroes Saga APK İndir

Oyunda içerisindeki renkli meyvelerden oluşan ürünleri eşlemek ve toplamak için yapmanız gereken şey ise yerlerini değiştirmek. Fakat bunu yaparken bazı önemli noktalara dikkat etmelisiniz. Bunlar, sınırlı sayıda sahip olduğunuz zaman ve hamle sayısı. Size verilen süre ve hamle sayısını kullanarak herhangi bir bölümde toplamanız gereken ürünleri toplayamazsanız bölümü geçemezsiniz. Bu yüzden zamanınızı ve hamle sayısınızı doğru bir şekilde kullanmalısınız.

Dünyanın en popüler bulmaca oyunlarından biri olan Candy Crush Saga'nın yapımcıları tarafından hazırlanan Farm Heroes Saga, Candy Crush gibi oynadıkça bağımlılık yapan bir oyun yapısına sahip.

Oyunu oynamak tamamen ücretsiz fakat uygulama içerisinde bulunan mağazadan gerçek para ile satın alabileceğiniz ekstra can hakkı veya ekstra hamle sayısı gibi özellikler bulunmaktadır. Bunları satın alarak daha rahat ve eğlenceli bir oyun oynayabileceğiniz gibi satın almadan da oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Farm Heroes Saga APK Son Sürüm Özellikleri

  • Hamleniz bitmeden bölümü tamamlamak için her türlü mahsulü toplayın.
  • Rahatlatıcı 3’lü eşleştirme oyunu
  • Kahraman modu: Yedek hamleleriniz olduğunda ekstra puan kazanın.
  • Bölümleri oynayın ve Çiftlik Kulübünü açmanıza yardımcı olacak sihirli fasulyeleri kazanın.
  • Traktör Yarışında yıldızlara erişin, ödüller için arkadaşlarınızı yıldız toplamaya davet edin.
  • Bu zorlu bölümleri kazanmanıza yardımcı olacak güçlendiriciler, özel güçlendirmeler ve çiftlik kulübü hayvanları
  • Oynaması basit, çok iyi olması zordur.
  • Dönümlerce tatlı bölüm ve tamamlamanız gereken bulmacalar

Farm Heroes Saga Hileleri ve İpuçları

Farm Heroes Saga, delicesine popüler Candy Crush Saga’nın yapımcılarının oyunu. Dörtlü sıralar, beşli sıralar, L ve T şekilleri oluşturmaya bakın. Hepsiyle puanlarınızı standart üçlü eşleştirme hareketlerinden daha hızlı toplarsınız. Özellikle beş sıra yapmaya çalışın; bu hareket tüm mahsulleri tamamen toplamanızı sağlar. Dörtlü sırayı tamamlamak, ekinleri daha az hareketle daha hızlı toplama avantajı sağlar.

Bir seviyeyi ek hamlelerle tamamladığınızda özel kahraman modunu açarsınız. Kahraman modunda aceleci davranmayın; size en çok puan kazandıracak olanları kaydırın.

Çoğu rakun seviyesini geçmek zor değil. Bu yüzden bölümü daha rahat geçmenizi sağlayan fasulyelerinizi hemen kullanmayın. Fasulye, güçlendirici almak için çok daha faydalıdır. Özellikle seviye atlamanızı engelleyen sorunlu mahsullerde kullanabilirsiniz.

Puanınız kaç tane mahsul topladığınıza bağlıdır. Her mahsul bir puan değerindedir. Her zaman ekinleri çoğaltıcılarla temizleyerek hedeflere ulaşmaya çalışın. Neticede size çok fazla hareket kazandıracak.

Çiçekleri gördüğünüz seviyelerde her zaman önce sorunları ortadan kaldırın. Sorunlu çiçekler oyun alanında ortasında dikkat çekerler. Eşleştirme yapmanızı engellerler, çiçeklerin etrafını sararak hareket sayınızı azaltmayın. Bunun yerine çiçek hedefinize ulaşın ve ardından diğer mahsulleri eşleştirme derdine düşün.

Ekstra hareketler size altına mal olur. Ek hamleler için asla altınlarınızdan harcamayın.

Civcivleri yumurtadan çıkartan yumurta eşleştirme seviyelerinde oyun alanında çok fazla yumurta birikmesine izin vermeyin. Hedefe ulaşmak için mahsulleri eşleştireceğinizden daha fazla hamleyi yumurtalardan kurtulmak için harcamak zorunda kalacaksınız. Tüm yumurtaları tek bir yere toplamaya çalışın.

Altınlarınızı zamanla kendiliğinden yenilenen ekstra hareket veya diğer güçlendiriciler için değil, kapıların kilidini açmak için kullanın. Para harcamak istemiyorsanız altınınızı akıllıca kullanın.

Can yenileme için Facebook arkadaşlarınızı rahatsız etmeyin. Sistem saatini ileri alarak can kazanabilirsiniz.