Brain Games 3.0 (Android)

Brain Games

3.0
Brain Games
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brain Games, ekrandaki karışık rakamları sırayla dizerek zorlu beyin jimnastiği yapacağınız ücretsiz bir Android bulmaca oyunu.

Brain Games, Android cihazlarınız üzerinde beyin jimnastiği yaparak zihninizi açmanızı sağlayan zorlu ve ücretsiz bir bulmaca oyunu.

Özellikle sabahları ya da uykudan yeni uyandığınızda oynayarak ayılmanızı sağlayabileceğiniz oyun, beyninizi keskin düşünmeye yöenltiyor ve böylece zorluyor. Her gün düzenli olarak oynayıp beyin jimnastiği yapabilme imkanı bulacağınız oyunda ekrana karışık şekilde gelen rakamları küçükten büyüğe sıralı olacak şekilde seçmeniz gerekiyor.

Oynadıkça daha da oynama isteği uyandıran ve bağımlısı olacağını Brain Games, küçükten büyüğe her yaşta Android kullanıcısının oynayabileceği şekilde taarlanmış.

Sade bir arayüzü bulunan oyunu tek parmağınız ile oynamanız mümkün. Daha hızlı oynamak için çift el kullanabilirsiniz.

Çok fazla oynamanız durumunda gözlerinizde ağrı olabiliyor. Bu nedenle gözlerinize ağrı vermemek için çok oynayacak olsanız bile küçük molalar vermenizi tavsiye ederim.

Tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Brain Games oyununu hemen Android mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz.