Brave Guardians 2.0.2 (Android)

Brave Guardians

Brave Guardians
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brave Guardians kule savunma oyunu türünde bir mobil oyundur

Brave Guardians, Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir kule savunma oyunudur.

Fantastik bir dünyada geçen bir hikayeye sahip olan Brave Guardians'da Pepo, Tiko, Zagi ve Rapu adlı kahramanlarımızın maceraları konu alınmakta. Kendilerine özel yeteneklerle donatılmış bu 4 kahramanımız kendi topraklarını acımasız yaratıklara karşı savunmak için destansı bir serüvene çıkıyorlar ve biz de bu serüven boyunca kahramanlarımıza yardım ederek eğlenceye ortak oluyoruz.

Brave Guardians'ı benzer kule savunma oyunlarından ayıran öğeler sahip olduğu yüksek kaliteye sahip 3 boyutlu dünya ve eğlenceli animasyonlarıdır. Oyunda 2 farklı oyun moduna yer veriliyor. Klasik senaryo modunun yanında ne kadar uzun süre hayatta kalabileceğimizi sınayan Guardian modu oyunu tamamlasak bile bize ek eğlence sunmakta. Oyunu oynarken oyun haritasına bakış açımızı dokunmatik kontrolleri kullanarak değiştirebiliyoruz. Üzerimize akın akın saldıran düşmanları durdurabilmek için bize 4 farklı savunma kulesi seçeneği sunuluyor ve bu kuleler 6 farklı yükseltilebilen güç seviyesine sahip. Oyun sırasında kahramanlarımızda oyuna dahil oluyor ve kahramanlarımız da savunma kulelerimiz gibi geliştirilebiliyor.

Brave Guardians sahip olduğu 4 değişik fantastik dünyada 30 farklı düşman tipiyle karşılaşmamızı mümkün kılıyor. Bu sıradan düşmanların yanında bölüm sonu canavarlarıyla karşılaşarak daha yoğun heyecan yaşayabiliyoruz. Eğer bu türde oyunları seviyorsanız Brave Guardians hoşunuza gidecektir.

[video=5140}

YORUMLAR