Braveland 1.1 (Android)

Braveland

1.1
Braveland
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Braveland, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz, eski tarzda strateji oyunlarından esinlenilerek geliştirilmiş sıra tabanlı bir strateji oyunu. Oyunda köyü yağmalanmış bir savaşçının oğlu olarak başlıyorsunuz ve kendi ordunuzun başına geçmeye kadar ilerliyorsunuz.

Hikaye canlı ve renkli bir dünyada geçiyor. Hoş bir kullanıcı arayüzü ve etkileyici grafikler ile dizayn edilmiş oyunda ekrandaki altıgen karelerde ilerleyerek savaşıyorsunuz. Ordunuza öncelikle pek çok kategoriden asker kiralıyorsunuz. Bunlar keşif askerleri, okçular, şövalyeler ve büyücüler gibi kişilerden oluşuyor.

Harita boyunca savaşarak ilerliyorsunuz, böylece yeni güçler ve takipçiler kazanıyorsunuz. Her birimin kendine özgü güçleri ve zayıflıkları var. Bu yüzden onları nasıl ve nerede kullanacağınızı iyi bir şekilde öğrenmeniz gerekiyor.

Dünyanın 3 farklı ve benzersiz köşesinde geçen oyunda 25'ten fazla yaratık ve savaşçı tipi bulunmakta. Ayrıca her bölümün sonunda karşınıza çıkan bölüm sonu canavarı da oyuna renk katıyor.

Yine oyunda toplayabileceğiniz pek çok farklı koleksiyon öğesi de bulunuyor. Yüksek kalite çizgi roman tarzı grafikleri ile beğeneceğinizi düşündüğüm bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR