Brick Breaker Marathon 1.3 (Android)

Brick Breaker Marathon

1.3
Brick Breaker Marathon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brick Breaker Marathon eğlenceli bir mobil oyundur

Brick Breaker Marathon boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir tuğla kırma oyunudur.

Brick Breaker Marathon eğer zamanınında bilgisayarlarınızda DX Ball adlı efsane oyunu oynamışsanız yabancılık çekmeyeceğiniz bir oyundur. Bu oyunda temel amacımız bize verilen topları yere düşürmeden ekrandaki bütün tuğlaları kırmaktı. Brick Breaker Marathon'da da yine bütün tuğlaları kırmaya çalışıyoruz; fakat oyun bize çok daha gelişmiş grafikler, kaliteli ses efektleri, sürükleyici bir müzik ve kaliteli görsel efektler sunuyor.

Brick Breaker Marathon'da oynanış oldukça basit. Dokunmatik kontrollerle raketimizi yönlendiriyoruz ve topların boşluğpa düşmelerini engelliyoruz. Bu iş başlarda kolay olsa da oyunda ilerledikçe ve toplar tuğlalara çarptıkça topların hızları artıyor ve oyun daha heyecanlı hale geliyor.

Brick Breaker Marathon'da tuğlaları kırdıkça farklı bonuslar düşüyor ve bu bonuslarla bölümleri geçmemiz daha kolay hale geliyor. Oyun hemen hemen her Android cihazda çalışabilmekte ve akıcı bir şekilde oynanabilmekte.