Brick Smash

Brick Smash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brick Smash, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir blok kırmı oyunudur.

Brick Smash, çocukluk yıllarında mutlaka herkesin oynamış olduğu yada en azından gördüğü ücretsiz ve eğlenceli bir blok kırma oyunudur. Görünüşü itibari ile tetrisi andıran oyundaki amacınız ekranın üst kısmında yer alan tüm blokları fırlatacağınız top ile kırmak. Tabi fırlattığınız top bloklara çarpıp yok ettiği her defasında size geri dönemktedir. Bu nedenle ekranın alt kısmında kontrol ettiğini çubuk ile tekrar karşılayarak bloklara geri göndermelisiniz.

Oynadıkça alışacağınız ve bir süre sonra profesyonelleşeceğiniz oyunda belirli bloklara özel atışlar bile yapabilirsiniz. Etkileyici ses ve grafik efektlerine ship olan Brizk Smah oldukça renkli bir oyun. Bir çok kullanıcının dikkatini çeken ve beğenisini  kazanan bir oyun olmayı başaran Brick Smash'da çubuğu ekranın alt kısmından yönetebiliyorsunuz. Her bölümdeki tüm blokları kırarak bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.

Özellikler:

  • 200'den fazla ücretsiz ve farklı bölüm
  • 4 Farklı hız modu
  • Etkileyici grafikler
  • Sorunsuz oynanış

Benzer türdeki blok kırma oyunlarını deneyerek beğendiyseniz, Brick Smash'i Android cihazlarınıza mutlaka ücretsiz olarak indirerek bir göt atmanızı tavsiyhe ederim.

YORUMLAR