Bricks Breaker

Bricks Breaker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bricks Breaker eğlenceli bir mobil tuğla kırma oyunudur

Bricks Breaker yıllar önce bilgisayarlarda oynadığımız ve halen oynamaya devam ettiğimiz DX Ball'da yakaladığımız eğlenceyi mobil cihazlarımıza taşıyan bir tuğla kırma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Bricks Breaker'da temel amacımız her bölümde karşımıa çıkan tuğlaları yok ederek ekranı temizlemek ve bir sonraki bölüme geçmek. Oyuna başladığımızda işler kolayken bölümleri birer birer geçtikçe karşımıza yeni tuğla türleri çıkıyor. Bu tuğla türlerini kırabilmek için ise özel taktikler kullanmamız gerekiyor. Tuğlaları kırmak için raketimizi yönetiyoruz ve topu sektirerek tuğlalara isabet ettiriyoruz. Fakat top düşerken yakalayamazsak canımız gidiyor. Bu nedenle reflekslerimizi kullanmamız gerekiyor. Oyunda topu sektirdikçe top hızlanmakta ve oyun daha da heyecanlı hale gelmekte.

Bricks Breaker'da tuğlaları kırdıkça bonuslar çıkabiliyor. Bu bonusları topladığımızda avantajlar kazanabiliyoruz ve bölümü daha kolay tamamlayabiliyoruz. Oyunda görsel efektler oldukça renkli ve göze hoş görünüyor. Bricks Breaker oyun grafikleri açısından başarılı olarak nitelendirilebilir.

Bricks Breaker tek parmağınızla kolay bir şekilde oynayabileceğiniz ve her yaştan oyun severe hitap eden eğlenceli bir mobil oyun.

YORUMLAR