BrightNest

BrightNest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BrightNest uygulamasını kullanarak kolayca Android akıllı cihazlarınızdan ev işlerinizi yönetebilirsiniz.

BrightNest uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz görev yönetimi, ajanda ve alarm uygulamaları arasında yer alıyor ancak onu diğer benzer uygulamalardan ayıran en büyük nokta sadece ev işleri için hazırlanmış olması. Dolayısıyla günlük olarak evinizin bakımını sağlamak için neler yapmanız gerektiğini uygulama ile her zaman hatırlayabiliyor, aynı zamanda bu işler konusunda bilgilendirici makaleleri de okuyabiliyorsunuz.

Nasıl yani dediğinizi duyar gibiyim. Uygulamaya bir ev işini girdiğinizde, karşınıza o işle alakalı makaleler çıkıyor ve bu makalelerden ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Uygulama tamamen ücretsiz olarak sunulduğu için herhangi bir şekilde sınırlandırılmış işlevler yok ve arayüzü de herkesin en kısa sürede alışabileceği şekilde düzenlenmiş. Maalesef yer alan makaleler İngilizce olduğu için bu konuda bazı kullanıcılarımız sıkıntı yaşayabilirler.

Eklemek istediğiniz ev işlerini istediğiniz vakte zamanlamak ve böylece o vakitlerde alarmlarla uyarılmak da mümkün. Hiç bir ev işini kaçırmamak isteyen kullanıcıların kesinlikle göz atmaları gereken uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.

Uygulamayı kullandıkça zaman içerisinde yeni makalelerin sizin ev işi alışkanlıklarınıza göre karşınıza çıkarılması da işleriniz hakkında bilgilere daha kolay erişmenizi sağlayacaktır. Eğer uzun süredir iş ve ev işleri organizasyonlarınızı birbirinden ayırmak istiyorsanız uygulamayı gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

YORUMLAR