Brix Hit 1.0.6 (Android)
Brix Hit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4

  • Üretici

    AI GAMES FZ

Renkli blokları uygun şekillerde eşleştirerek eğlenceli bulmacalar çözebileceğiniz kaliteli bir oyundur.

Rengarenk bloklardan yararlanarak farklı çizgiler oluşturabileceğiniz ve eğlenceli bulmacalar çözebileceğiniz Brix Hit, oldukça geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan kaliteli bir oyundur.

Sade ve gözü yormayan kaliteli grafikleri ile dikkat çeken bu oyunda yapmanız gereken, kare blokları uygun şekillerde bir araya getirerek kurala uygun çizgiler oluşturmak ve seviye atlayarak farklı bulmacaların kilidini açmaktır. Oyunda aynı renkleri eşleştirme zorunluluğu bulunmamaktadır. Renkler farklı olabilir fakat blokların şekli ve dizilişi önemlidir. En az 10 bloğu uygun bir biçimde eşleştirmeniz ve sizden istenilen farklı şekilleri oluşturmanız gerekmektedir. Beyni ve pratik düşünme yeteneğtamindir.com/ios/kategori/uygulamaini geliştiren eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor.

Oyunda mavi, sarı, kırmızı, yeşil, mor, turuncu ve pembe renklere sahip kare bloklar yer almaktadır. Onlarca blok yığını arasından doğru eşleştirmeleri yaparak dilediğiniz şekilleri çizebilir ve yeni bulmacalara ulaşmak için puan toplayabilirsiniz.

Hem Android, hem de İOS sürümleri ile iki farklı platformda oyunculara hizmet veren ve ücretsiz olarak sunulan Brix Hit, basit kuralları olan ve bulmaca oyunları arasında yer alan eşsiz bir oyundur.

YORUMLAR