Broken Brush 1.4.0 (Android)

Broken Brush

Broken Brush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Broken Brush, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ve sanatsal resimler arasındaki farkları bulmaya çalışacağınız bir bulmaca oyunudur.

Broken Brush, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz ve klasik resimler arasındaki farklılıkları bulmaya çalışacağınız ücretsiz bir bulmaca oyunudur.

Oyunda toplam 42 resim üzerinde bulmanız gereken 650'den fazla fark yer almaktadır. Klasik resimler üzerindeki farklılıkları bulmaya çalışacağınız için oldukça zorlanacağınızı şimdiden söylemeliyim.

Ekranın sol tarafından orijinal resim yer alırken, sağ tarafta göreceğiniz resimler üzerinde küçük oynamalar ve değişiklikler yapılmıştır. Orijinal resimden yola çıkarak iki resim arasındaki farkları bulmaya çalışacağınız oyunda, dikkatinizi tamamen resimlere vermeli ve çok iyi şekilde odaklanmalısınız.

Resimler arasındaki farklılıkları bulmak için görüntüye yaklaşabilir veya görüntüyü kaydırabilirsiniz. Bulduğunuz farklılıkları belirlemek için yapmanız gereken tek şey ise resme dokunmaktır.

İpucu sisteminin de yer aldığı oyunda, takıldığınız yerlerde farkları bulmak için ipuçlarından yardım alabilirsiniz. Daha çok ipucu kazanmak için resimler arasındaki farklılıkları bularak bölümleri tamamlamanız gerekmektedir.

Resimler arasındaki farkları bulduğunuz oyunları seviyorsanız Broken Brush'ı mutlaka denemenizi öneririm.

Broken Brush Özellikleri:

  • 42 farklı resim
  • Bulmanız gereken 650 üzerinde fark
  • HD grafikler
  • Kolay oynanış
  • İpucu sistemi