Bubble 9

Bubble 9
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble 9, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ilerledikçe zorlaşan bir bulmaca oyunudur.

Bubble 9, bir Türk oyun geliştiricisi tarafından yapılan ve oldukça eğlenceli özelliklere sahip bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerimizden rahatlıkla oynayabileceğimiz bu oyunda, balonları patlatıp ve güzel puanlar alıp ilerlemeye çalışıyoruz. 

Bubble 9'un ilk olarak grafiklerinden bahsetmem gerekiyor. Oyunda oldukça iyi grafikler bulunuyor. Basit gibi görünen bir oyunda böylesine güzel grafikler görmek beni etkiledi diyebilirim. Oynanış olarakta iyi düşünülmüş detaylar var. Kolay kolay vazgeçmiyor ve tadını çıkarabiliyorsunuz. Ayrı renkleri birleştirmeden tutunda yapacağınız hamlelerden alacağınız puanlara dikkat etmelisiniz. Serüven ve yarış modu olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Oyunun mantığını çözdükten sonra her şey daha anlamlı hale gelecektir. Öncelikle balonların üzerindeki sayı kadar hamle yaparak patlatmamız gerekiyor. Balonun üzerindeki sayı ne kadar büyükse çevresindeki balonlara etkisi de o denli büyük oluyor. Aynı renkte olan balonları birleştirebiliyoruz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta iki balonun üzerindeki sayının 9'u geçmemesi olacak. Aksi taktirde kötü sonuçlar doğurabiliyor. İki aynı renkteki 9'u birleştirdiğimizde siyah renkli 9'a ulaşıyoruz ve siyah 9'un patlama etkisi çok daha büyük oluyor. Dolayısıyla daha fazla puan kazanıyorsunuz. Bir balonun üzerine tıkladığınızda etki alanını görmekte bir başka güzel detay olarak ilgimi çekti diyebilirim. 

Bubble 9 oyununu oynamanızı mutlaka öneririm. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunun bağımlısı olacaksınız. 

YORUMLAR