Bubble Shoot Bubble

Bubble Shoot Bubble
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Shoot Bubble, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz, eğlenceli bir balon eşleştirme oyunu.

Bubble Shoot Bubble, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir balon eşleştirme ve patlatma oyunu olarak dikakt çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda merkezde dönen renkli topları yok etmeye ve pembe bölümden dışarı çıkmalarını engellemeye çalışıyoruz.

Oyun ekranının alt bölümünde renkli toplar fırlatan bir mekanizma bulunuyor. Bu mekanizmayı kullanarak ayrnı renkli topları denk getirmeye çalışmalı ve bu şekilde hepsini yok etmeliyiz. Bu noktada dikkat etmemiz gereken bir kural daha var. Eğer çok fazla isabetsiz atış yaparsak toplar merkezde birikiyor ve pembe bölümün dışarısına çıkabiliyorlar. Şayet böyle bir durum olursa oyun sona eriyor. Bu yüzden yapacağımız her atışı etraflıca düşünerek yapmalıyız.

Oyunda bölüm anlayışı yok. Devam edebildiğimiz kadar oyunu sürdürebiliyoruz. Tıkandığımız nokta en yüksek skorumuz olarak kaydediliyor. Oyun zorluğu kademeli olarak artış gösteriyor. İlk başlarda yavaş dönen çember, zamanla hızlanıyor ve giderek isabet ettirmesi daha zor bir hal alıyor.

Karmaşık olmayan kuralları ve sade tasarımıyla beğenimizi kazanan Bubble Shoot Bubble, beceri oyunları oynamaktan keyif alan Android sahiplerini memnun edecek bir yapım.

YORUMLAR