Bubble Shooter Candy Dash

Bubble Shooter Candy Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Shooter Candy Dash sürükleyici bir balon patlatma oyunudur.

Eğer balon patlatma oyunu hayranıysanız be bu oyunların sunduğu eğlenceyi Android cihazınızda yaşamayı seviyorsanız Bubble Shooter Candy Dash deneyebileceğiniz güzen bir alternatiftir.

Ücretsiz olan bir Android oyunu olan Bubble Shooter Candy Dash'ta aynı renkte 3 şekeri yanyana getirerek patlatmaya ve bçlümleri geçmeye çalışıyoruz. Oldukça kolay olan ve basit bir şekilde oynanabilen oyunun özel de bir hikayesi bulunmakta.

Kötü niyetli bir farecik Kral'dan kraliyet mücevherlerini çalmıştır. Biz ise Kral'a mücevherlerini geri almak için başladığı mücadelesinde eşlik etmekteyiz. Kraliyet mücevherlerinin peşinde krallık çapında koştururken büyülü şeker silahımızla ateş ederek karşımıza çıkan şekerleri, çikolataları, lolipopları, balonlu cikletleri ve daha fazlasını patlatmaya çalışıyoruz. Aynı tipte 3 tane şekeri yanyana gettirerek bölümleri geçiyor ve hedefimize yaklaşıyoruz.

Oyunda 10 farklı büyülü krallıkta mücevherlerin peşinde koşarken 200'ün üzerindeki farklı bölümü geçmeye çalışıyoruz. Oyunda ilerledikçe birçok farklı mekaniğe sahip yeni bölümle karşılaşıyor. Bu zorlu bölümleri geçebilmek için ise farklı bonuslar hizmetimize sunuluyor. Zamanı yavaşlatma, arı savar ve ekstra şekerler gibi bonuslar oyuna farklılık katarak oyunun sürükleyiciliğini arttırıyor.

Neşeli ve eğlenceli grafiklere sahip Bubble Shooter Candy Dash tabletlerde de oynanabilmektedir.

YORUMLAR