Bubble Shooter Ralph's World

Bubble Shooter Ralph's World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Shooter Ralp's World renkli balonları patlatmaya çalıştığımız sürükleyici bir bulmaca oyunu.

Bubble Shooter Ralp's World, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir balon patlatma oyunu olarak öne çıkıyor. Kategorisine devrimsel özellikler getirmese bile ele aldığı konuyu iyi bir şekilde işlediği için Bubble Shooter Ralp's World bir tercih sebebi olabilir.

Oyun alışıldık balon patlatma oyunları çizgisinden ilerliyor. Ekranın üst kısmında farklı renklere sahip onlarca balon mevcut ve biz de aşağıdaki mekanizmayı kullanarak aynı renkli üç balonu yan yana getirmeye çalışıyoruz. Yan yana gelen balonlar patlıyor ve biz de bu şekilde puan kazanıyoruz. Mekanizmanın yanında duran parça ise bir sonraki balonun hangi renkte geleceğini belirtiyor. Bu sayede sonraki hamlelerimize yönelik planlar yapabiliyoruz. Akılcı hamleler yaparak yukarıda bulunan balonları bitirmek birincil görevimiz.

Grafik olarak sade ve minimal bir anlayışa sahip olan Bubble Shooter Ralp's World'de kontroller sorunsuz bir şekilde çalışıyor. 260 farklı zorluk düzeyine sahip olması oyunun en iyi yanlarından bir tanesi. Kısa sürede tükenmeyen oyun yapısına ve birbirinden ilginç özellikleriyle ön plana çıkan oyun modlarına sahip olan Bubble Shooter Ralp's World, bu kategoride oynayabileceği dinamik ve sürükleyici bir oyun arayan herkesin göz atması gereken seçenekler arasında.

YORUMLAR