Bubble Shooter Violet

Bubble Shooter Violet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Shooter Violet balon vurma oyunlarından hoşlananların keyif alabileceği türden ortalama bir oyun.

Yine klasik bir 'bubble shooter' oyunuyla karşınızdayız. Aslına bakacak olursnaız bu oyunu diğerlerinden ayıran en büyük özelliği, ekstra bir özelliği olmaması. Son dönemlerde patlama yapan bu oyun kategorisi her gün yeni bir katılımcıya merhaba diyor. Bubble Shooter Violet isimli bu oyun da türün son temsilcilerinden bir tanesi.

Oyunda rengarenk balonlardan oluşan kümeleri yok etmeye çalışıyoruz. Bunu gerçekleştirebilmek için ekranın alt bölümünde bulunan mekanizmadan top fırlatmamız gerekiyor. Fırlattığımız topların hedef aldığımız noktadaki toplarla aynı renkte olmasına dikkat etmemiz gerekiyor. Üç veya daha fazla aynı renkten top yan yana gelirse o bölüm yok oluyor ve bu sayede puan topluyoruz.

Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Bubble Shooter Violet'te de çok sayıda bölüm var ve bu bölümlerin her biri farklı zorluk seviyelerine sahip. İlk baştaki bölümler görece olarak daha kolayken işler git gide zorlaşıyor. Farklı oyun modlarıyla zenginleştirilen Bubble Shooter Violet türü sevenler tarafından denenebilir fakat çok fazla bir beklenti içerisine girmemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR