Bubble Witch Saga 2 (Android)

Bubble Witch Saga 2

Bubble Witch Saga 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Witch Saga 2 oldukça eğlenceli bir balon patlatma oyunudur

Bubble Witch Saga 2 eğer boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde geçirmek ve rahatlamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz oldukça eğlenceli bir mobil balon patlatma oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Bubble Witch Saga 2'de ilk oyunda yarım kalan maceralarımıza devam etmekteyiz. Hatırlanacağı üzere ilk oyunda cadılarımızın yaşadığı topraklar karanlık ruhlar tarafından saldırıya uğramıştı ve cadılarımız topraklarını özgürleştirebilmek için balonları patlatmış ve görevleri tamamlayarak karanlığın üzerine yürümüştü. Serinin 2. oyununda da Stella ve kedilerine yardımcı oluyoruz ve cadılar krallığını karanlıktan kurtarmaya çalışıyoruz.

Bubble Witch Saga 2 oldukça basit bir şekilde oynanabiliyor. Oyundaki temel amacımız aynı renkteki balonları yanyana getirerek patlatmak. Bu iş için farklı renkteki balonları doğru nişan alarak benzerlerinin yanına fırlatıyoruz ve balonları patlatıyoruz. Bölümleri geçtikçe seviye atlayabiliyoruz ve adım adım Cadı Ülkesi'ni keşfedebiliyoruz.

Bubble Witch Saga 2 balon patlatma oyunları arasında en başarılı grafiklere sahip olan oyunlardan biri. Görsel olarak tatmin edici bir kalite sunan Bubble Witch Saga 2 oyun içerisinde oyuna heyecan katıcı bonuslarla ve geçici güçlendirmelere de sahip. Eğer balon patlatma oyunlarını seviyorsanız ve türünün en iyi oyunlarından birini onamak istiyorsanız Bubble Witch Saga 2'yi denemenizi tavsiye ederiz.